est : eng : rus
Uudised
print
Euroopa Komisjoni keskkonnavolinik Janez Potočnik: keerame laeva ringi 2014-02-26 09:25:41

Euroopa Komisjoni keskkonnavolinik: keerame laeva ringi

 

Euroopa Komisjoni keskkonnavolinik Janez Potočnik leiab oma arvamusloos, et maailmas tuleks vähendada loodusressursside raiskamist.

Euroopa Liit on seadnud eesmärgiks muuta Euroopa majandus 2050. aastaks jätkusuutlikuks, milleks tuleks suurendada toormaterjalide korduvkasutust ja vähendada nende raiskamist.  Loe edasi

 

http://www.generationawake.eu


Klaaspakendikonteinerite ostmine 2014-01-03 13:50:10
Mittetulundusühing Eesti Pakendiringlus kuulutas välja riigihanke "Klaaspakendikonteinerite ostmine". Hankedokumendid on leitavad e-hangete registris aadressil riigihanked.riik.ee viitenumbriga 148541
Tallinna avalikust linnaruumist kaovad suured pakendikonteinerid 0000-00-00 00:00:00
Eesti Pakendiringlus MTÜ vabandab kõigi Eesti elanike ees, kes pakendijäätmeid sorteerivad ja Tallinnas asuvatesse pakendikonteineritesse ära viivad. Vastavalt Tallinna jäätmehoolduseeskirja muutumisele 2014. aasta alguses, on pakendite kogumiseks avalikus linnaruumis keelatud kasutada suuremaid kui 5 m3 kogumiskonteinereid. Seetõttu oleme sunnitud Tallinna linnaruumist eemaldama suured, 8 m3 klaaspakendi kogumiskontenerid.

Lisaks saab Tootjavastutsorganisatsioon OÜ kodulehelt www.tvo.ee tellida mugavusteenusena pakendikotiga kogumise koos tasuta äraveoga.

Koostöös SA Keskkonnainvesteeringute Keskusega kuulutab Eesti Pakendiringlus MTÜ peagi välja uute konteinerite hanke ning 2014. aasta jooksul lisandub Tallinnasse ligi 100 uut pakendikogumise konteinerit ning Tallinna lähivaldadesse veel teist samapalju.


Vanemad uudised
Ć¼les