est : eng : rus
Uudised
print
Aastavahetuse shampusepudelitele spetsiaalsed konteinerid 2006-12-29
Eesti suurim taaskasutusorganisatsioon MTÜ Eesti Paekendiringlus, paigaldab koostöös koostööpartnerite ja kohalike omavalitsustega vana-aasta õhtuks Eesti linnadesse tühjade shampusepudelite jaoks konteinerid.
Kokku paigutatakse aastavahetuseks üle kogu Eesti 69 konteinerit. "Kuna möödunud aastal sujus analoogne aastavahetuse konteinerprojekt igati hästi ja konteineritega piirkonnad olid oluliselt puhtamad, otsustasime ka tänavu antud projekti korrata. Ainuke vahe möödunud aastaga on see, et seekord on meil konteinereid palju rohkem, “ lausus MTÜ Eesti Pakendiringlus teenindusjuht Andres Siplane. “Kutsume ka käesoleval aastal inimesi, mitte viskama erinevaid pakendeid või tühje pudeleid tänavale, vaid need tuleks ikka panna spetsiaalselt selleks ettenähtud konteineritesse. Viimaseid on lihtne äratunda, sest neil on Eesti Pakendiringluse ja meie koostööpartnerite logod ning kasutusjuhend.”
Kokku paigutatakse üle kogu Eesti 69 konteinerit ning need hakkavad paiknema järgnevates linnades – Tallinn (16 konteinerit), Tartu (10), Pärnu (10), Jõgeva (6), Jõhvi (6), Kohtla-Järve (6), Viljandi (4), Haapsalu (3), Põlva (3), Võru (3) ja Paide (2). Eesti Pakendiringluse koostööpartneriteks on Eesti erinevates piirkondades lisaks kohalikele omavalitsustele ka sellised ettevõtted nagu AS Cleanaway, AS ISS Eesti, AS Ragn-Sells, AS Väätsa Prügila ja OÜ Ekovir.
ĂĽles