est : eng : rus
Uudised
print
Teavituskiri 2016-12-05
Lugupeetud kliendid

Teatame Teile, et MTÜ Eesti Pakendiringlus on kujundanud ĂŒmber oma tegevuse ja mĂŒĂŒnud oma ettevĂ”tte, st taaskasutusorganisatsiooni ĂŒlesannete ja kohustuste tĂ€itmiseks vajalikud varad, Ă”igused ja kohustused OÜ-le Eesti Pakendiringlus (registrikood 14073132; endise nimega OÜ Egekilde Invest). Selleks sĂ”lmiti 31. oktoobril 2016 OÜ Eesti Pakendiringlusega taaskasutusorganisatsiooni ettevĂ”tte mĂŒĂŒgileping. EttevĂ”tte ĂŒleminek toimus 1. detsembril 2016.

MTÜ Eesti Pakendiringlus selgitab, et otsus ettevĂ”te vÔÔrandada ja MTÜ Eesti Pakendiringlus tegevus selles valdkonnas lĂ”petada kujunes tulenevalt pakendite taaskasutusorganisatsioonide turul toimuvatest muutustest. MTÜ Eesti Pakendiringlus peab oluliseks, et pikalt tegutsenud ja suure klientide arvuga taaskasutusorganisatsioon jĂ€tkaks oma tegevust ja loodab, et uute omanike abiga tagatakse pakendite taaskasutusorganisatsiooni jĂ€tkusuutlik tegevus. Senise MTÜ Eesti Pakendiringlus nimi muutub ning pĂ€rast ettevĂ”tte ĂŒleandmist MTÜ enam pakendite taaskasutusorganisatsiooni pidamise valdkonnas ei tegutse.

OÜ Eesti Pakendiringlus teatab, et kavatseb jĂ€tkata pakendite taaskasutusorganisatsiooni tegevust ning senine töökorraldus pĂ”hiosas sĂ€ilib. OÜ Eesti Pakendiringlus on ettevĂ”tte omandajana mÀÀranud ettevĂ”tte uueks juhiks Kadri Kaarna (e-post: kadri@pakendiringlus.ee).

Seoses ĂŒlaltooduga on lĂ€inud kĂ”ik lepingud, mis on sĂ”lmitud Teie ettevĂ”tte ning MTÜ Eesti Pakendiringlus vahel, alates 01.12.2016. a. automaatselt ĂŒle OÜ-le Eesti Pakendiringlus ning kehtivad edasi lepingutes toodud tingimustel.

Juhime Teie tĂ€helepanu, et perioodi eest, mis lĂ”ppeb 30.11.2016, vĂ€ljastab arveid veel MTÜ Eesti Pakendiringlus. Alates 1.12.2016 (k.a) Teile osutatud teenuste eest vĂ€ljastab arved OÜ Eesti Pakendiringlus. Palume pöörata tĂ€helepanu Teile esitatava arve esitajale ning tasuda arve kasutades konkreetsel arvel nĂ€idatud isikule ning arveldusarvele.

Vastame meeleldi kĂ”ikidele Teie kĂŒsimustele seoses ettevĂ”tte ĂŒleminekuga aadressil: info@pakendiringlus.ee.


ĂŒles